Treningstider - alle lag
Klikk her for å se alle treningstider!

Hovedsamarbeidspartnere

 

Samarbeidspartnere
 
 
 
 
 
 

 
 
Klikk her for nettside!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kamper

Kamper 2017
 
Søndag 26.03 17:00 Eidsvold TF - Ullensaker/Kisa, Eidsvoll kunstgress
Lørdag  01.04 15:00 Skjetten - Eidsvold TF, Skjetten Stadion
Lørdag  22.04 15:00 Aurskog-Høland - Eidsvold TF, Høland stadion kg
Lørdag  29.04 15:45 Lillestrøm 2 - Eidsvold TF, Lillestrøm 3 kunstgress
Søndag 07.05 13:00 Eidsvold TF - Fjellhamar, Eidsvoll kunstgress
Lørdag  13.05 15:00 Lørenskog 2 - Eidsvold TF, Rolvsrud kunstgress
Søndag 21.05* 13:00 Eidsvold TF - Strømmen, Eidsvoll kunstgress
Lørdag  27.05 15:00 Skedsmo - Eidsvold TF, Skedsmo stadion kg
Søndag 11.06 17:00 Raumnes & Årnes - Eidsvold TF, Årnes stadion
Lørdag  17.06 15:00 Ullensaker/Kisa - Eidsvold TF, Jessheim Stadion
Onsdag 09.08 20:15 Eidsvold TF - Skjetten, Eidsvoll kunstgress
Mandag 21.08 20:00 Eidsvold TF - Aurskog-Høland, Eidsvoll kunstgress
Søndag 27.08 19:30 Eidsvold TF - Lillestrøm 2, Eidsvoll kunstgress
Lørdag  02.09 15:00 Fjellhamar - Eidsvold TF, Fjellhamar stadion kg
Søndag 10.09 17:00 Eidsvold TF - Lørenskog 2, Eidsvoll kunstgress
Fredag  15.09 20:00 Strømmen - Eidsvold TF, Strømmen stadion kg
Lørdag  23.09 18:00 Eidsvold TF - Skedsmo, Eidsvoll kunstgress
Lørdag  14.10 17:00 Eidsvold TF - Raumnes & Årnes, Eidsvoll kunstgress
 
Her finner du linker til kampoppsettet og tabeller for
juniorlaget (G19) i 1.div.
Disse er alltid oppdatert med siste endringer fra kretsen.
 

Kamper 2016
 
31.01 15.00 Ull/Kisa - Eidsvold TF 2-1 (NM-kval)
05.02 20.00 Eidsvold TF - Skedsmo 2-3 (NM-kval)
14.02 15.00 Rælingen - Eidsvold TF 0-3 (NM-kval)
28.03 13:00, Eidsvold TF - Fjellhamar 1-4
03.04 15:00, Gjelleråsen 2 - Eidsvold TF 3-2
10.04 18:15, Eidsvold TF - Lillestrøm 2 0-4
16.04 15:00, Lørenskog - Eidsvold TF 5-0
24.04 13:00, Eidsvold TF - Rælingen 1-5
27.04 20:15, Raumnes & Årnes - Eidsvold Turn 0-1
08.05 17:00, Eidsvold TF - Skedsmo 0-14
14.05 15:00, Skjetten - Eidsvold TF 4-2
21.05 15:00, Eidsvold TF - Strømmen 0-6
28.05 13:00, Ullensaker/Kisa - Eidsvold TF 5-0
11.06 13:00, Fjellhamar - Eidsvold TF 8-1
19.06 15:00, Eidsvold TF - Gjelleråsen 2 1-5
13.08 15:00, Lillestrøm 2 - Eidsvold TF 4-2
20.08 15:00, Eidsvold TF - Lørenskog 1-10
25.08 20:15, Rælingen - Eidsvold TF 2-3
03.09 15:00, Eidsvold TF - Raumnes & Årnes 2-2
08.09 20:30, Skedsmo - Eidsvold TF 7-1
17.09 15:00, Eidsvold TF - Skjetten 1-7
24.09 13:00, Strømmen - Eidsvold TF 15-1
09.10 15:00, Eidsvold TF - Ullensaker/Kisa 1-4
 

Kamper 2015
 
15.02 15.00 Rælingen - Eidsvold TF 2-4 (NM-kval)
28.02 13.00 Eidsvold TF - Sørumsand 7-1 (NM-kval)
08.03 15.00 Fjellhamar - Eidsvold TF 2-4 (NM-kval
06.04 20:15 Eidsvold TF - Fet 4-2
10.04 20:15 Fjellhamar - Eidsvold TF 0-0
16.04 20:30 Eidsvold TF - Gjelleråsen 1-4
26.04 13.00 Eidsvold TF - Lillestrøm 2 2-6
01.05 18.00 Eidsvold TF - Ottestad 3-0 (NM-1.runde)
04.05 20:30 Lørenskog 2 - Eidsvold TF 5-1
14.05 20:15 Eidsvold TF - Rælingen 1-3
21.05 20:30 Skedsmo - Eidsvold TF 12-0
28.05 20:15 Eidsvold TF - Skjetten 1-1
31.05 16.00 Vålerenga - Eidsvold TF 6-1 (NM-2.runde)
04.06 20:15 Strømmen 2 - Eidsvold TF 6-0
11.06 20:15 Eidsvold TF - Sørumsand 2-0
18.06 20:15 Ull/Kisa - Eidsvold TF 3-1
26.06 19:00 Fet - Eidsvold TF 3-2
13.08 20:15 Eidsvold TF - Fjellhamar 2-6
17.08 20:15 Gjelleråsen - Eidsvold TF 2-1
27.08 20:15 Lillestrøm 2 - Eidsvold TF 0-0
03.09 20:15 Eidsvold TF - Lørenskog 2 2-1
08.09 20:15 Rælingen - Eidsvold TF 0-6
11.09 19:00 Eidsvold TF - Skedsmo 2-4
16.09 20:15 Skjetten - Eidsvold TF 1-3
24.09 20:15 Eidsvold TF - Strømmen 2 2-1
05.10 20:15 Sørumsand - Eidsvold TF 2-3
08.10 20:15 Eidsvold TF - Ull/Kisa 4-1
 
 


Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<november 2017>>>
november 2017
 mtotfls
44303112345
456789101112
4613141516171819
4720212223242526
4827282930123
4945678910
november    2017
Google Translate
select